EuroCup’ta Bu Gecenin Top 16 Grup Maçlarının Sonuçları!

0 Comments


E GRUBU
EuroCup’ta Top 16 E grubu 5. Hafta müsabakasında Virtus Bologna, evinde Partizan’ı ağırladı. Deplasmanda Partizan, etkili oyunu ile Virtus Bologna’yı 84-82’lik skorla mağlup etmeyi başardı.
Ev sahibi Virtus Bologna’nın en skorer oyuncusu: Milos Teodosic 24 sayı, 5 ribaund, 10 asist ile takımının ne skorer ismi oldu.
Partizan’ın en skorer oyuncusu: Corey Walden 29 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile takımının en skorer ismi oldu.
F GRUBU
EuroCup’ta Top 16 F grubu 5. Hafta müsabakasında Promitheas, evinde Brescia’yı ağırladı.Promithes kendi sahasında etkili oyunu ile Brescia’yı 67-56’lık skorla mağlup etti.
Ev sahibi Promitheas’ın en skorer oyuncusu: Loukas Mavrokefalidis 15 sayı, 7 ribaund ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Brescia’nın en skorer oyuncusu: Tommaso Laquintana 16 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
F grubu 5. Haftanın bir diğer müsabakası Reyer, evinde Oldenburg’u ağırladı. Reyer evinde etkili oyunu ile Oldenburg’u 82-78’lik skorla zorlu bir galibiyeti almayı başardı.
Ev sahibi Reyer’in en skorer oyuncusu: Jeremy Chappell 16 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Oldenburg’un en skorer oyuncusu: Rasid Mahalbasic 24 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
G GRUBU
EuroCup’ta Top 16 G grubu 5. hafta müsabakalarında UNICS, evinde Rytas’ı ağırladı. UNICS kendi evinde Rytas’ı 82-69’luk rahat bir skorla mağlup ederek önemli bir galibiyet aldı.
Ev sahibi UNICS’in en skorer oyuncusu: Jamar Smith 24 sayı, 3 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Rytas’ın en skorer oyuncuları: Cameron Bairstow 14 sayı, 3 ribaund ve Paco Cruz 14 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer isimleri oldular.
G grubu 5. haftanın bir diğer müsabakasında temsilcimiz Galatasaray, kendi evinde Fransız temsilcisi Monaco’yu ağırladı. Temsilcimiz Galatasaray ilk yarıyı geride kapattı ve skor değişmedi. Temsilcimiz Galatasaray evinde 79-91’lik skorla mağlup oldu.
Temsilcimiz Galatasaray’ın en skorer oyuncusu: Alex Poythress 19 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Monaco’nun en skorer oyuncusu: J.J. O’Brien 25 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
H GRUBU
EuroCup’ta Top 16 H grubu 5. Hafta müsabakasında Unicaja, evinde temsilcimiz Tofaş’ı ağırladı. Unicaja etkili oyunu ilekendi sahasında 76-68’lik skorla kazanmayı bildi.
Ev sahibi Unicaja’nın en skorer oyuncusu: Josh Adams 14 sayı, 1 ribaund, 2 asist ile takımının en skorer ismi oldu.
Temsilcimiz Tofaş’ın en skorer oyuncusu: Tarık Phillip 17 sayı, 2 ribaund,3 asist ile takımının en skorer ismi oldu.
Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir