EuroCup’ta Gecenin Sonuçları!

0 Comments


E GRUBU
EuroCup Top 16 E grubu 4. hafta karşılaşmalarında Partizan, kendi evinde temsilcimiz Darüşşafaka karşısında 69-57’lik skorla galibiyeti almayı başardı.
Partizan takımının en skorer oyuncusu: Ognjen Jaramaz 15 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Temsilcimiz Darüşşafaka’nın en skorer oyuncusu: Johnny Hamilton 17 sayı, 9 ribaund ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
EuroCup Top 16 E grubu 4. hafta karşılaşmalarında Bologna, kendi sahasında Trento karşısında 94-70’lik skorla evinde güzel bir galibiyete imza attı.
Ev sahibi Bologna’nın en skorer oyuncusu: Julian Gamble 21 sayı, 11 ribaund ile oynayarak Double-Double yaptı ve galibiyette önemli rol oynadı.
Trento takımının en skorer oyuncusu: Alessandro Gentile 16 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
F GRUBU
EuroCup Top 16 F grubu 4. hafta karşılaşmalarında Oldenburg, kendi sahasında Brescia karşısında 89-84 yenerek  zorlu bir galibiyet aldı.
Oldenburg takımının en skorer oyuncusu: Ricky Paulding 22 sayı, 1 ribaund ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Brescia takımının en skorer oyuncusu: Awudu Abass 21 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
G GRUBU
EuroCup Top 16 G grubu 4. hafta karşılaşmalarında temsilcimiz Galatasaray, UNICS karşısında etkili oyunu ile kendi evinde 90-76 kazanamayı bildi.
Temsilcimiz Galatasaray’ın en skorer oyuncusu: Aaron Harrison 28 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile oynayıp takımının galibiyetinde büyük bir rol almıştır.
UNICS takımının en skorer oyuncusu: Errick McCollum 24 sayı, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer oyuncusu oldu.
EuroCup Top 16 G grubu 4. hafta karşılaşmalarında Monaco, kendi evinde Rytas’ı konuk etti. Monaco etkili oyunu ile Rytas’ı 86 – 61 yenerek evinde rahat bir galibiyet aldı.
Monaco takımının en skorer oyuncusu: Norris Cole 17 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile oynayarak takımının en skorer oyuncusu oldu.
Rytas takımının en skorer oyuncusu: Eimantas Bendzius 13 sayı, 1 asist ile oynayarak takımının en skorer oyuncusu oldu.
H GRUBU
EuroCup Top 16 H grubu 4. hafta karşılaşmalarında Unicaja, kendi evinde Andorra’yı 84-75 mağlup ederek sahasından güzel bir sonuçla ayrılıyor.
Unicaja  takımının en skorer oyuncusu: Jaime Fernandez 18 sayı, 2 ribaund, 4 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Andorra takımının en skorer oyuncusu: Dejan Todorovic 20 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile oynayarak takımının en skorer ismi oldu.
Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir