EuroCup’ta Gecenin Sonuçları!

0 Comments


EuroCup’ta Top 16 turu  H grubu 4. hafta karşılaşmalarında temsilcimiz Tofaş kendi sahasında, rakibi İspanyol ekibi Badalona’yı 91-76 mağlup etti.
Bu Karşılaşmada Temsilcimiz Tofaş’ın en skorer oyuncuları: Devin Williams 20 sayı, 9 ribaund, 2 asist ile oynadı. Takımında kendisi ile aynı skor dağılımında Rion Brown’da bulunuyor. Rion Brown; 20 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile temsilcimiz Tofaş’ın en skorer iki oyuncusu oldu.
Badalona takımının en skorer oyuncuları: Luke Harangody 15 sayı, 5 ribaund, 1 asist ile oynadı. Takımında kendisi ile aynı skor dağılımında Nenad Dimitrijevikj’de bulunuyor. Nenad Dimitrijevikj; 15 sayı, 1 ribaund, 6 asist ile Badalona takımının en skorer iki oyuncusu oldu.
EuroCup’ta Top 16 turu F grubu 4. Hafta karşılaşmalarında ev sahibi Reyer, rakibi Promitheas’a kendi evinde 52-70 mağlup oldu.
Bu Karşılaşmada Reyer  takımının en skorer oyuncusu: Jeremy Chappell 12 sayı, 1 ribaund ile takımının en skorer oyuncusu oldu.
Promitheas takımının en skorer oyuncusu: Loukas Mavrokefalidis 28 sayı, 13 ribaund, 1 asist ile oynadı. Double-double yapan bu oyuncu takımının en skorer oyuncusu oldu.
Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir