KBSL Oyuncu Analizi #3 : Bria Hartley

0 Comments


Tüm Serbest Atış okurlarına bir kez daha merhaba. Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde her hafta bir oyuncuyu incelediğimiz “KBSL Oyuncu Analizi” serimizin 3.haftasında bugün, Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Bria Hartley’i ele alacağız. İyi okumalar;

 

Bria Hartley, 2014 yılında kariyerine ülkesi ABD’nin takımlarından Washington Mystics‘te guard oyuncu olarak forma giymeye başladı. 2 sene burada oynadıktan sonra Türkiye kariyerine 2015 yılında Mersin BŞB’de başlayan Hartley, bir yıl burada forma giydikten sonra ülkesine geri döndü. 2 yıl daha süreyle ABD’de forma giyen oyuncu, Mersin BŞB’ye 2017-2018 sezonunda yeniden dahil oldu.
burada gösterdiği 9 SAY 2 RİB 3 AST‘lik performansı ile Fenerbahçe’nin radarına giren Bria, 2018-2019 sezonunda Fenerbahçe’ye transfer olarak kariyerinin zirvesine ulaştı.
Fenerbahçe’de performansının üstüne koyan başarılı oyuncu, takımda yakaladığı  12 SAY 4 RİB 4 AST‘LİK performansı ile takımının en önemli oyuncularından bir konumuna gelmeyi başardı.
Bu sezon Fenerbahçe Öznur Kablo’nun ezeli rakibi Galatasaray’a transfer olan Bria Hartley, Galatasaray’da 21 SAY 4 RİB 6 AST İLE KARİYERİNİN EN İYİ PERFORMANSINI SERGİLEMEKTE.
Etiketler: , , , ,

One Reply to “KBSL Oyuncu Analizi #3 : Bria Hartley”

  1. AffiliateLabz dedi ki:

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir