Temsilcimiz Fenerbahçe Beko, üst üste 4. mağlubiyetini aldı!

0 Comments


Nefeslerin kesildiği maçta Fenerbahçe Beko, Valencia Basket’e 98-100 mağlup oldu ve üst üste 4. mağlubiyetini aldı.
İlk çeyreği 24-22 önde kapatan Fenerbahçe,2. çeyrekte de iyi oyunuyla soyunma odasına 48-40 önde girmeyi başardı.3. periyotta da iyi hücüm eden Fenerbahçe Beko Ali Muhammed’in üst üst’e basketleriyle farkı çift hanelere çıkardı.Son çeyrekte çok fazla top kaybı yapan Fenerbahçe,Valencia’nın da iyi hücüm performansı ve hücüm ribaundlarını almasıyla beraber maçı 84-84’e getirmeyi başardı ve maçı uzatma devresine götürdü.Uzatma devrelerine iyi başlayan Fenerbahçe Beko Nando De Colo’nun son topu değerlendirememesi ile maçı kaybetti.
Valencia Basket’te Bojan Dubljevic 30 sayı,12 ribaund,2 asist, geçen sezon Anadolu Efes’ten de tanıdığımız Brock Motum 14 sayı, 2 ribaund’la katkı verdi.
Temsilcimiz Fenerbahçe Beko’da Nando De Colo 31 sayı, 7 ribaund, 3 asistle oynayan De Colo’nun yanısıra Derrick Williams’da 20 sayı 6 ribaundla oynarken maalesef galibiyeti getiremedi.
Bu sonuçlarla temsilcimiz Fenerbahçe Beko 5 galibiyet, 11 mağlubiyet ile 15.sırada bulunurken,Valencia Basket 7 galibiyet,6 mağlubiyetle 10. sırada bulunuyor.
Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir